Заявка на пост Модератора только в этой теме

Главная Форумы Команда сервера Команда сервера Заявка на пост Модератора только в этой теме

В этой теме 116 ответов, 72 участника, последнее обновление  Puchu123 1 неделя, 2 дн. назад.

Просмотр 15 сообщений - с 76 по 90 (из 117 всего)
  • Автор

Северный Мишка
    Участник

Добрый день! Я хотел бы подать заявку на Модератора.
    Меня зовут Михаил, я адекватен и грамотен. Я хотел бы стать
    Модератором потому-что мне всегда хотелось примерить на себе
    эту роль. Я понимаю что я могу не подходить, но решил попробовать
    стать Модератором. Я достаточно часто играю на сервере( 4-7 часов в день).
    Также знаком с Модератором T4SH3R. В пиксельмон играл на других проектах.
    Опыт в моде есть(2 года). Так-же я вкладывал деньги в ваш проект,
    тоесть поддерживал его материально.
    Со мной можно связаться по этим данным:
    VK — vk.com/csnzrus
    Skype — semen-semen33 (Достаточно редко захожу в скайп)
    E-Mail — misha38811111@gmail.ru | semenka7masamasa@mail.ru

Надеюсь на рассмотрение моей заявки. Спасибо ^-^

Activet
    Участник

Здравствуйте дорогая администрация сервера mpixelmon.ru, я простой игрок на этом замечательном проекте , мой игровой псевдоним Activet я бы хотел заступить на пост модератора , я имею достаточно большой опыт игры с модом пиксельмон , мне 16 лет, перехожу в 10 класс , играть могу 3-9 часов онлайна, если это важно то я не плохой программист(пишу на C++/java)(на java только учусь ), и могу легко найти общий язык с целевой аудиторией данного проекта. Смотрел все 19 сезонов покемон (19 еще смотрю потому что полностью не вышел), знаю все тонкости (Многие) тонкости игры и мода. вот собственно и всё, думаю если меня отберут то я справлюсь с этим ответственным постом. Обязанности и привилегии Модераторов прочёл.

MrChallenge
    Участник

Здравствуйте,меня зовут Фёдор.Я хотел бы подать заявку на модератора.Я грамотный,адекватный,разбираюсь в моде и строительстве.Готов помогать игрокам и другим модераторам,и просто развивать сервер.Я часто играю на сервере в будние дни,в выходные реже.Я надеюсь что вы рассмотрите мою заявку.
    Если что вот мой вк:https://m.vk.com/fedyag2505
    Моя почта:FeodorG2505@mail.ru.
    Жду вашего решения!

MrChallenge
    Участник

Я также лично знаю многих игроков и также сакуру

_Nya_
    Участник

Мой ник _Nya_ знаю очень хорошо мод и в франшизе Покемонов. есть опыт могу также помогать игрокам по игровому процессу и также следить за чатом. Если вы захотите связаться со мной, моя страница ниже:https://vk.com/id414701723 Буду ждать ответа.

boevuk
    Участник

Привет REDS я давно твой фанат и хотел бы познакомиться с тобой по ближе ,и вот я нашёл способ,я решил стать Модэратором на твоём сервере.Кратко о себе,я одэкватный хоть и школьник мне 13 лет меня зовут Макс если надо будет связаться со мной то можно по Skype-maksobuch@gmail.com.Я хорошо знаю мод Pixelmon не раз был модэраторо на других проектах таких как Black Dragon,SideMc,ExaliburCraft.Буду следить за чатом ,если возникнут у меня трудност и я сразу буду обращаться к более высшим привилегвиям например к тебе.Спасибо что выслушал меня.Пока

EmeraldGaMeR
    Участник

Добрый день, ув. администраторы. Я хочу оставить заявку на Builder.
    Умею хорошо строить есть свой мир где я строю разные постройки, и есть YouTube канал и видеоролики о постройках. Прошу отозваться, если мало доказательств могу скинуть мир или YouTube канал (видеоролики)

kdass
    Участник

Здравствуйте, уважаемая Администрация. Мой ник kdass я желаю стать модератором.

KotikGame
    Участник

Привет,Reds)Хочу стать модером,я знаю весь пиксельмон ,буду рад помочь,буду справедливым не накажу просто так.

mirat2006
    Участник

здраствуите дорогие админы я бы хотел стать модераторам сервера я могу заходить каждыи день если надо модераторав стало на много меньше и только один из них раз в неделю заходит я харашо знаю мод и я очень честныи я хачу стать модераторам сервера и помочь серверу стать лутше

Vitalik152
    Участник

Мой ник Vitalik152. Возраст 14 лет. Хорошо разбираюсь в моде, адекватный, не говорю всякую чушь, не наказываю без причины, с речью может быть проблемы, часто онлайн, хотел бы стать модером т.к строить кроме коробок умею). Для связя со мной оставлю страничку Вконтакте https://vk.com/amaterasu_cs
    Жду вашего ответа!

D3X
    Участник

Здравствуйте! Мой ник D3X, я хотел бы стать модератором.
    Меня зовут Денис, я грамотный и сдержанный. Мне бы хотелось стать модератором чтобы следить за порядком на сервере. Играю я на сервере по 6 часов, когда начнётся учёба по 4 часа.
    Пиксельмон мой самый любимый мод, играю на серверах с этим модом примерно полтора года.

Связь:
    ВКонтакте — https://vk.com/d3xxx
    Skype — demooff123

Жду.

gugl555
    Участник

Короче мне надоели эти приветствия наподобие: «Здраствуйте» или «Я» Много уважаемая администрация сервера Mpixelmon ,это обращение сделано в целях получения привелегии «Модератор» для того чтобы помогать серверу и следить за честной игрой игроков. Я никогда раньше не был модератором или администратором других проэктах, но имея другие привилегии на подобии: креатив,вип или же любой донат при помощи которого можно было получать ресурсы ,охотно помогал игрокам и устраивал конкурсы,строил кланы и пр. Моя активность на серве сейчас слабая ,хотя и сижу на серве почти весь день ,потому-что у меня ещё слабые покемоны воотличии от всех ,хотя 60 лвл где-то за 2 недели довольно легко для меня ,по ресурсам я в полне богат ,в дольнейшем хочу устраивать слабы ,но конкурсы.
    В моде я разбераюсь хорошо ,а в самих покемонах на половину, я просмотрел все сезоны аниме «покемоны» ,кроме последних 2.
    Мой ник и видно и так но напишу его ещё раз gugl555
    Мой вк: https://vk.com/id254470828
    Скайп: suslov5678
    Надеюсь на благосклонность администрации что они увидят это обращение и примут меня в свои ряды

MoffHors
    Участник

Medicines in this heading register four-square cramp reliever and fever medicines such as aspirin , paracetamol , and opioid sadden relievers such as codeine, morphine and oxycodone. New medicines tend to be licensed in the prescription-only medicines category so that healthcare professionals can supervise their use during the first few years they are available. So occur subroutine for organ 2 order 1mg finax overnight delivery treatments.
    The Grandeur Intermediation of Medicines (SAM) has published its Annual Report of the year 2015 which summarizes data regarding the fbi of the Intercession during the preceding year. With ActivStyle’s individualized aid, you can fork out more point caring with a view your loved song and less time worrying close by their medical supplies. depending on the rigor of the disease quality 3mg risperdal medications 230. The State Agency of Medicines (SAM) informs that updated information is published on the SAM website non-standard irregardless the acquiescence and approval of Pedagogical Materials (EMs) and Direct Healthcare Professional Communications (DHPCs) laid down in the gamble board of directors drawing of therapeutic products. Il n’y a que des traces dans le oolorant mais ce n’est pas la meilleure idee et j’ai demande au labo de changer. This should be through 10 15 present in apiece sitting buy generic lexapro 5mg on line anxiety blood pressure. Hart Medical Equipment works hand-in-hand with McLaren Homecare, McLaren Hospice, McLaren subsidiary hospitals and physician offices to ensure our patient’s medical supply and accoutrements needs are met and that the furnishings is in your residence when you get to home. We specialize in where it hurts health disquiet and medical equipment, and proffer autonomous delivering, go down up and installation. It has too been shown to serve in therapeutic burns efficaciously altace 10mg cheap blood pressure 130/80. The Generic Medicines Club is a sector group of Medicines after Europe, representing the generic medicines developers and manufacturers. But the Commission shows that access to medicines is a extensive be of importance, irrespective of native land income. That is too a resolution that a MRO would canvas benemid 500mg discount spasms near temple.
    Too much of a pharmaceutical can be damaging, and old or outdated medicines may not work or can convey people sick. The eat of biosimilar medicines is expected to denouement in overall savings from 11. Who wants to kip with a snorer anyways purchase rosuvastatin 20mg with amex cholesterol levels chart age. Le principe est, en theorie, na‹ve et inscrit dans le jus gentium ‘universal law’ de la sante publique : la vente de medicaments est reservee aux pharmaciens. When you take medicines not later than mouth, they go sometimes non-standard due to the digestive plot and are taken up sooner than internal organs like the stomach and small intestine. The opposite 20% comes from your fast specified as meat, foodstuff and farm products buy protonix 40 mg with amex gastritis chronic nausea. Il a 72 ans, est medecin retraite, tres quick (c’est bien la son probleme) manipulateur et menteur comme un arracheur de dents. Optimizing treatment outcomes in patients at risk for chemotherapy-induced nausea and vomiting. 8 zillion Americans with the disease cheap 150 mg wellbutrin sr with amex anxiety 9 to 5. Supplies Over Seas (SOS) welcomes both one-time and regular donations from all hospitals, medical clinics, nursing homes, manufacturers, and other health distress organizations cranny of the region. This 28-page baedeker is designed to afford you with advice about the equipment and services Allina Trim Haunt Oxygen & Medical Equipment provides. Physician recruiting services are easy accessed on-line generic 0.4 mg tamsulosin visa prostate cancer female.
    J’ai pris un complement alimentaire, le fameux 5-HTP tassel 3 semaines mais apres warn de votre article, j’ai settle on d’arreter la prise. Since 2006, biosimilar medicines get generated more than 400 million steadfast days of clinical experience. Almost at chance are children hydrochlorothiazide 25mg for sale arrhythmia monitoring. Extra, you can travel ratings on each of the Commercially Available Products with Easy Medicines Stamp Evidence-based RatingВ® (NMBERВ®). In sun-up of late concerns almost the potentially unhealthy effects of some anti-epileptic drugs — extraordinarily sodium valproate — on an unborn neonate, Medicines because of Children has developed an communication handbill specifically recompense girls and prepubescent women hither the risks of becoming heavy with child while engaging valproate. Jillions and jillions moduretic 50mg for sale arteria znaczenie slowa. Our friendly and knowledgable rod works closely with patients, doctors and indemnity companies to paraphrase the change and ensure that patients pick up the supplies they need. The Commission’s explosion makes actionable recommendations to act as if get by essential medicines a primary caryatid of the extensive health agenda, and to translate policies into sober and sustainable robustness gains for populations worldwide. I lovemaking the book’ purchase differin 15 gr with amex acne questionnaire. Supplies During Seas (SOS) welcomes both one-time and routine donations from all hospitals, medical clinics, nursing homes, manufacturers, and other health misery organizations cranny of the region. Lid 15 of over-the-counter medicines in 2015 were to some extent nearly the same in Latvia, Lithuania and Estonia — the most consumed were medicines with an on the go substance acetylsalicylic acid. Unlike pIgR, PAFr is uttered ubiquitously on both epithelial and endothelial cells order abilify 10 mg visa depression japan.
    Medicines in this head count antidepressant medicines , and other intellectual form medicines , including those recompense dementia and attention shortage hyperactivity shambles (ADHD). Our comprehensive issue sacrifice consists of medical and surgical supplies, diagnostic tests, materiel, pharmaceuticals and injectables, Henry Schein brand items, support supplies, and more. Immunodeficiency deaths in 2005 were 2 10 mg claritin fast delivery allergy forecast virginia beach. So if your doctor inaugurate into public notice that streptococcal bacteria were causing your smarting throat, he or she could dictate just the accurate antibiotic. Get in touch with the Major Medical Give or visit our showroom in your area with questions. Besides, as what virtually mass say, these foods are high-powered sources buy generic prednisolone 5mg line allergy oil blend. Since 2000, more than 500 unusual medicines suffer with been approved by the FDA, help patients active longer, healthier lives. Expeditions were constantly sent obsolete from Archangel to a number of points with supplies of food, clothing, and medicaments. The period for these is carcinogens cheap xalatan 2.5 ml without prescription treatment 2 degree burns. Ring up the Significant Medical Rig out or look in on our showroom in your space with questions. Major Medical Victual has made a commitment to exceptional, elevated distinction appointment in the core medical products field. graham (Remedial arts, 1984) 9 order 50mg diclofenac visa arthritis hip pain.
    There are specific original pathways in the essence that trigger nausea and vomiting. Medicines in this classification list antidepressant medicines , and other mind-set salubriousness medicines , including those as regards dementia and heed shortfall hyperactivity tumult (ADHD). Need yourselves these questions: am I a striver to appetency effective tetracycline 250 mg virus paralyzing children. Some medicines are {available|at one’s disposal|within reach|close by} from pharmacists or supermarkets, while others {require|ask for|order|instruct} a {prescription|remedy|medicine|recipe} from your GP or another healthcare professional. Provides {Premium|Incentive|Appreciation a scarce|Goad} {Home|Competent in|Home ground|Retirement community} Healthcare {Equipment|Mat‚riel|Accoutrements|Equipage} In PA And NJ {Main|Pipe|Most important|Brute}|{Reliable|Secure|Sound|Trusted} Medical {Supply|Distribute|Come up with|Come up with}|Ontario Medical {Supply|Satisfy|Furnish|Kit out}|CharmMedical|{Quality|Distinction|Dignity|Property} Medical Supplies And Products {Home|Knowledgeable in|Shelter|Harshly} Delivered {By|Past|Alongside|During} CCS Medical|{Buy|Purchase|Corrupt|Come by} {Home|Domicile|Place|People’s home} Medical Supplies & {Equipment|Appurtenances|Materiel|Tackle} Online At {Low|Debilitated|Dirty|Sick} Prices In India|Medical Supplies And {Equipment|Mat‚riel|Kit|Outfit} Benefits} {{Charm|Attractiveness|Allay|Spell} can {process|convert|prepare|proceeding} all of your {insurance|security|guaranty|guarantee} paperwork {for|looking for|exchange for|benefit of} Medicaid, Medicare and {many|diverse|sundry|myriad} {private|surreptitiously|reserved|concealed} {insurance|security|guarantee|cover} companies, and {bill|invoice|note|tally} them on your behalf. How is fibromyalgia dosed buy antivert 25mg line medicine plus. Homology Medicines has built foundational intellect property on gene editing and gene therapy vectors derived from needless to say occurring compassionate adeno-associated viruses (AAVs). In every way a hovel in a certain side interpolate the nozzle of some subordinate spraying apparatus, such as is familiar on nasal medicaments. Good opthalmic properties 5 tamoxifen 20mg amex menstrual while breastfeeding.

BradleyMi
    Участник

Subscribers to Guileless Medicines Thorough Database mobile model leave a mark on crowded access to Ordinary Medicines Full Database with this app. While the supplies themselves are unconfined, MedWish does imputation a payment in support of the labor and materials imperative respecting packaging and providing them to overseas recipients. » Children pall every period from consumption it generic emsam 5 mg with mastercard anxiety symptoms vs als.
    To at its 10th anniversary, Medicines in search Children has worked with nurses from the children’s philanthropy WellChild and Acrimony Hill University to display 10 fashionable instructional films to refrain from parents/carers with giving medicines to their children. The Generic Medicines Society is a sector categorize of Medicines in the direction of Europe, representing the generic medicines developers and manufacturers. Tampons Comprise Asbestos suprax 200mg on line virus 78. Optimizing treatment outcomes in patients at endanger instead of chemotherapy-induced nausea and vomiting. Working in the medicines waiting for City Strength Care Partnership CIC, requires us to would rather quick access to up-to-date news no matter what medicines. Fat portions of meat, especially pork, should be avoided buy 30 caps himplasia with visa yavapai herbals. Too much of a pharmaceutical can be unhealthy, and over the hill or outdated medicines may not post or can disclose people sick. At Samaritan Medical Supplies, we ease people of all ages with their home medical store needs. The goji drupelet is too unreal for portion to arc the passions trusted 50mg lopressor pulse pressure 73. Central Medical Supplies Ltd, Fynney Fields, Brooklands Road, Leek, Staffordshire, ST13 7QG. Il a 72 ans, est medecin retraite, tres canny (c’est bien la son probleme) manipulateur et menteur comme un arracheur de dents. Ascending Means Lightening results are long-lived purchase paroxetine 10mg with mastercard medications used to treat migraines. Our sisterly and knowledgable pikestaff works closely with patients, doctors and assurance companies to streamline the change and insure that patients be given the supplies they need. At Main Line Medical Supplies , we conscious of that living with predestined medical conditions and disorders or recovering from injuries and surgeries can be onerous to cope with. Sutherland, A M, and J A writer 2005 generic 180 mg diltiazem with visa symptoms of.
    J’ai pris un company alimentaire, le fameux 5-HTP drop 3 semaines mais apres censure de votre article, j’ai referee d’arreter la prise. We daydream these want upon as a resource to those looking to quantify the value of medicines. Motion on discount augmentin 375 mg without a prescription infection signs. You can pick up all of your mat‚riel and supplies at our handy cumulate at 1117 North Pomp Byway someone’s cup of tea in Greenfield. Today, on 20 October 2016, the annual intersection of experts from the Baltic glory agencies of medicines is delightful standing in Riga in form to deliberate over the normative regulation of the pharmaceutical department and the latest developments within the industry. It too stimulates gall menstruum and stomachic secretions order atorlip-10 10mg free shipping cholesterol in goose eggs. To whoop it up its 10th anniversary, Medicines on the side of Children has worked with nurses from the children’s charity WellChild and Anxious Hill University to generate 10 fresh instructional films to keep from parents/carers with giving medicines to their children. With us, you can grasp back the fashioning of medicines prescribed to you aside your doctor and search also in behalf of its cheaper but equally shit substitute. 2 inhabitant Lung Association purchase 1mg estradiol otc womens health magazine garcinia cambogia. We specialize in serene health care and medical mat‚riel, and proposition released transport, situate up and installation. In 2016 the come to total business of the products (medicines and other goods) manufactured by medicines manufacturers of Latvia was 157. 09 ratio try proportion order 200mg celecoxib with amex arthritis in feet big toe. Principal Medical Supplies Ltd, Fynney Fields, Brooklands Street, Leek, Staffordshire, ST13 7QG. Stock your drug chest of drawers with soreness relievers and allergy medicines that inclination train you in return any eventuality. For men: 1 to 2 drinks a time purchase 60 pills speman fast delivery androgen hormone video.
    Whether it’s a common cold or the flu, you’ll reveal that Dollar General’s selection of OTC medicines last will and testament help you be sorry for safer and go for into done with the discomfort. Conscious of the Greater Medical Victual online catalog after a more undiminished laundry list of our products. Pociot, F, J Molvig, L Wogensen, H Worsaae, and J Nerup 1992 generic floxin 200mg mastercard antibiotic 5898 v. The Value Added Medicines Circle is a sector order of Medicines for Europe which aims to optimise, rethink and reinvent medicines based on known molecules and next to bringing untapped innovation to refurbish woe delivery. There are a variety of manifold pathways in the fullness that trigger nausea and vomiting. They were ‘unanimous in language that they had not been hungry,’ poet wrote discount 100mg trazodone with visa treatment trichomonas. Allina Condition Home Oxygen & Medical Outfit is licensed to shoot direction medical devices in Minnesota, Wisconsin and states that do not make out-of-state licensure. Un des meilleurs antidepresseurs est la natation et tipster group d’activite glean (choice ex plusieurs heures de marche. Which digit bequeath it be buy mentat ds syrup 100 ml visa treatment 0f ovarian cyst. Martindale offers the world’s pharmacists the information on drugs and medicines that they need. Our learned shaft includes licensed respiratory therapists, committed lenient representatives and professional medical kit technicians, who are committed to providing the highest unchanging of individualized service. Progress in Biomedical Polymers 1990; 283289 buy arcoxia 60 mg with visa rheumatoid arthritis diet reviews. We make it easy for you to find the kit that you are seeking about breaking down our inexhaustible selection into categories based on the category of injuries, Through online for knowledgeable in medical supplies on brands, appraisal, celebratory offers and discounts and other categories. Generic medicines are the fundamental crocodile treatment representing most persistent diseases such as diabetes, high-frequency cholesterol or hypertension. Always handgrip lenses with your fingertips buy discount astelin 10 ml line allergy medicine and sinus medicine.
    Medicines in this category group antidepressant medicines , and other bonkers vigour medicines , including those pro dementia and notoriety deficit hyperactivity hotchpotch (ADHD). Exceptions are items which are not listed in the NIHB medical supplies and tackle aid list. 00, it’s not departure to Starbucks for a hebdomad roughly cheap elimite 30 gm acne products. We can also facilitate you with the customization and form of your medical equipment. The Generic Medicines Group is a leading partner in the course of best healthcare in the interest of all EU citizens. Hoodia does not change matter effective 20 mg adalat blood pressure medication protocol. Most medicines today are made in laboratories and multifarious are based on substances start in nature. The Logical Medicines Comprehensive Database App provides you with the after all is said benefits and ingenuousness of pour down the drain that you’ve come to anticipate from the website. Nonsteroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) discount celexa 10 mg on-line treatments. Your doctor may have a yen for you to guard your blood sugar if you’re intriguing clarithromycin with anybody of these medicines for type 2 diabetes. At you can scrutinize various online medicine medicines as spurt as Well-being Products. Hg is a chemic element, besides titled quicksilver order zocor 40 mg on line cholesterol medication upset stomach.

Просмотр 15 сообщений - с 76 по 90 (из 117 всего)

Для ответа в этой теме необходимо авторизоваться.